Gürsu Projesi

Akdeniz bölgesinin ana şehri Antalya, büyüleyici özellikleri ile Türkiye'nin Akdeniz kıyısındaki en büyük ve en güzel, keşfedilmesi gereken şehridir. Akdeniz kıyısında sayısız dağla çevrili Türkiye'nin en güzel bölgesi olan Antalya; palmiye ağaçlarının sıralı olduğu bulvarları, tarihi iskelesi, limanı ve lezzetli yemekleri ile ziyaretçilerini büyülüyor. Denize açılmak ve hiçbir şey yapmamak, sadece masmavi Akdeniz manzarasının tadını çıkarmak gibi ruhunuzu doyuracak, huzur verici aktiviteler Antalya’da rahatlıkla ulaşılabilir, kolayca günlük rutininiz haline gelebilir.

TUİK (Türkiye İstatistik Kurumu) tarafından yapılan araştırmalara göre; Türkiye’de son beş yılda (2016-2021) ortalama 7 milyon mülk satılmıştır. Satılan bu mülklerden yaklaşık %22’si Antalya ilinde gerçekleşmiştir. Antalya’nın vazgeçilmez cazibesi sayesinde her geçen gün mülk alımı daha da fazlalaşıyor. Oktay Güzel İnşaat, mülk alımında artan taleplere karşılık, güzel projelere imza atmaktadır.

Şubat 2021’de tamamlanan ‘’Gürsu Projesi’’ dört katlı, tek bloktan ve toplamda 6 daireden oluşan ve özenle tasarlanmış olup alıcılarına yatırıma uygun, taksitli satış seçenekleri ile kaliteli ve konforlu bir yaşam standardı sunmaktadır. 1+1, 2+1, 3+1 dubleks daire seçenekleri 60 m2, 90 m2 ve 145 m2’lik yaşam alanları ile her bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır.

Oktay Güzel İnşaat projesi olan, ‘’Gürsu Projesi’’ Antalya'nın en çok tercih edilen Konyaaltı Gürsu Mahallesinde site içerisinde yer almaktadır. Daireniz sayesinde;

  • Antalya Havaalanına 22 Km
  • Plaja 1,2 Km
  • Boğaçayı Köprüsüne 2 Km
  • AVM 3 Km
  • Otogara 8,5 Km
  • Konyaaltı Yeşil Alanlarına 1 Km yakınlıkta olacaksınız.

Oktay Güzel İnşaat, yaşamınıza değer verir ve kaliteli bir yaşam alanı inşa etmenin ötesinde bir yaşam standardı inşaa eder. Sevdiklerinizle mutlu bir yaşam sürebileceğiniz Gürsu Projesi ile hayatınıza değer katıyoruz. Projenin detayları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.