Hakkımızda

Oktay Güzel İnşaat, 15 yıllık bilgi birikimi ve inşaat tecrübesiyle müteahhitlik ve taahhüt faaliyetlerini sürdürmektedir. Antalya gibi çarpık kentleşmenin yaygın olduğu bir şehirde yenilikçi bir zihniyete sahip, inovatif yöntemlerin takipçisi ve kaliteden asla ödün vermeyen anlayışı ile inşaat sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Profesyonel ekip ve ekipmanlarla zamansız yaşam alanları inşaa etmenin ötesinde Oktay Güzel İnşaat, ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda son derece modern, estetik, yaratıcı konut projeleri ile yüksek kalitede yaşam standartları sunmaktadır. Kalite ve estetiği aynı potada eriterek müşterilerine; doğal, sağlam, modern, rahat, huzurlu, güvenli, çevreci, sosyal, kalıcı ve ayrıcalıklı yaşamlar sunmayı hedeflemektedir.

Hayata geçirilen tüm projelerde misyonumuz; dört temel ilkemiz çerçevesinde ‘’Hayatınıza Değer Katan Projeler’’ sunarak sadece konutları değil yaşam standartlarınızı da dönüştürmektir.

İlkelerimiz;

  • Güven: En temel ilkemiz insan güvenliğidir. Sizlerin güvende olacağınızı bildiğimiz, yüksek güvenlikli yaşam alanları sunmak projelerimizin öncelikli görevidir.
  • Kalite: Sağlam ve uzun ömürlü evler ile doğal afetlere dayanıklı, birinci sınıf malzemeler ve işçilik kullandığımız özel yaşam alanları inşaa etmek temel amacımızdır.
  • Hızlı Teslim: Hayalinizdeki yaşam alanına ulaşmanız için inşaat projelerimizde son teknolojilerden faydalanarak, en hızlı şekilde, vaad edilen sürede sizleri yeni yaşam standardınıza kavuşturmak görevimizdir.
  • Konfor: Ortak sosyal kullanım alanları gibi stresinizi atabileceğiniz yaşam alanları ve size özel olan her daim huzur sunan, sıcacık, pratik imkânlar sunan yaşam alanlarınızda konforunuzu sağlamak projelerimizin önceliğidir.

Daha kaliteli, daha güvenli, daha konforlu kısacası daha değerli konutlarda, yüksek yaşam standardında huzurla yaşayacağınız konutlar sunuyoruz. Konutlarınızla birlikte yaşadığınız semtinde değerli olmasını istemeniz en doğal hakkınız. Oktay Güzel İnşaat, ‘’Kentsel Dönüşüm Projeleri’’ ile sizlere bu alanda da hizmet veriyor, yaşadığınız semti geliştiriyor, dönüştürüyor. Yüksek yaşam standardı sunmak için çıktığımız bu yolda;

  • En büyük sermayemiz, itibarımız, tecrübemiz ve öz gücümüzdür.
  • En büyük reklamımız, müşteri memnuniyetidir.
  • Referansımız, geçmişimiz ve gelecek planlarımızdır.
  • En büyük arzumuz, daha güvenli, daha kaliteli, daha konforlu, her bütçeye uygun yaşam alanları yaratmak ve her kesimden insanı konut sahibi yapmaktır.
  • Vizyonumuz; kaliteden ödün vermeden, bulunduğumuz bölgeye her daim değer katarak, tüm projelerimizde olduğu gibi gelecekte de güveni, konforu, hızlı teslimi, çevreye duyarlı, sağlam, donanımlı, kullanışlı ve ergonomik yapıları ön planda tutmak kaydıyla hizmet vermek ve sektörün öncü kuruluşları arasında yer almak ilkesiyle projelerimize devam etmektir.